Monitoring GPS w firmie

Monitoring GPS jest korzystny w każdego rodzaju firmie i w firmie małej i dużej. Dzięki stałej kontroli nad pojazdami i pracownikami można w pełni mieć pod kontrolą czas pracy zarówno ludzi jak i pojazdów. Daje to ogromne oszczędności, ponieważ dokładnie wszystko jest skontrolowane i nie ma żadnych odchyleń od norm w czasie pracy. Pełny monitoring GPS to rzetelne źródło informacji oraz ogromna pomoc przy analizowaniu bazy transportowej oraz przy zarządzaniu pełną flotą samochodową.

Pełna kontrola

Zarządzanie flotą samochodową nigdy nie było tak proste jak przy pełnym monitoringu GPS. Monitoring floty samochodowej daje możliwość rejestracji trasy danego pojazdu przez całą dobę, dodatkowo kontroluje się czas pracy pracownika poprzez lokalizację służbowych telefonów GSM. Wszystko połączone jest w jednej aplikacji a wszelkie informacje można na bieżąco odczytać na ekranie monitora komputera firmowego w siedzibie firmy.

Nie tylko kontrola ale i analiza

System monitoringu to nie tylko pełna kontrola pojazdów i pracowników w terenie, to także możliwość zebrania odpowiednich danych do poszczególnych analiz. Dzięki informacjom możemy przeanalizować konkretną trasę, całe zużycie paliwa danego pojazdu, czasu pracy pracownika. Wszystkie te dane pozwolą w przyszłości zmniejszyć wydatki firmy na paliwo. Dzięki różnego rodzaju analizom można zmniejszyć przebyte kilometry zmieniając daną trasę na inną, można też zmniejszyć czas pracy danego pracownika.

Obserwacje w terenie

Monitoring pojazdów daje nam kontrolę nad pracownikiem i samochodem w terenie. Dokładnie wiemy gdzie w danym czasie znajduje się nasz pojazd, czy pracownik wykonuje pracę zgodnie z planem i jedzie trasą ustaloną i zaplanowaną.
Wszelkiego rodzaju alerty wysyłane bezpośrednio do centrali pozwalają na bardzo szybką reakcję w razie wypadków czy innych niebezpieczeństw lub problemów. Kontrola pojazdów i pracowników w terenie nie oznacza zakazów czy nakazów, po prostu może dać jazdę znacznie bezpieczniejszą, pod nadzorem a z czasem można wypracować oszczędniejszą formę pracy i przebycia danej trasy.
Poprzez konkretne analizy, raporty, ustanowienie danych punktów i stref na mapie od razu wiadomo jest co dzieje się z naszym pojazdem w terenie.

Więcej szukaj na Verizon Connect.